Programul consultațiilor oftalmologice gratuite oferite de echipele mobile Lent Optik în Județul Cluj

30 Octombrie 2017

Chiuiești: 9.30-14.00 (primărie)

Strîmbu: de la 14.30 (școală)

Cășeiu: 9.30-14.00 (Căminul Cultural)

Rugășești: de la 14.30 (Centrul de Informare Turistică)

Cuzdrioara: 9.30 – 14.00 (primărie)

Mănășturel: de la 14.30 (grădiniță)

Câțcău: 9.30 – 14.00 (Căminul Cultural)

Sălișca: de la 14.30 (școală)

Mica: 9.30 – 14.00 (Căminul Cultural)

Nireș: de la 14.30 (sediul fostului CAP)

 

31 Octombrie 2017

Fizeșu Gherlii: 9.30 – 14.00 (primărie)

Nicula: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Bonț: 9.30 – 14.00 (Căminul Cultural)

Săcălaia: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Mințiu Gherlii: 9.30 – 14.00 (primărie)

Nima: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Bunești: 9.30 – 14.00 (Căminul Cultural)

Petrești: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Sânmartin: 9.30 – 14.00 (primărie)

Cutca: de la 14.30 (Căminul Cultural)

1 noiembrie 2017

Bonțida: 9.30 – 14.00 (Căminul Cultural)

Răscruci: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Berca: 9.30 – 14.00 (primărie)

Sucutard: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Jucu: 9.30 – 14.00 (primărie)

Jucu de mijloc: de la 14.30 (școală)

Șuatu: 9.30 – 14.00 (primărie)

Aruncuța: de la 14.30 (primărie)

Aiton: 9.30 – 14.00 (primărie)

Rediu: de la 14.30 (Căminul Cultural)

2 noiembrie

Țaga: 9.30 – 14.00 (Căminul Cultural)

Sântioara: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Buza: 9.30 – 16.30 (primărie)

Mociu: 9.30 – 14.00 (sală de sport)

Ghiru Român: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Ploscoș: 9.30 – 14.00 (primărie)

Valea florilor: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Căianu: 9.30 – 14.00 (primărie)

Vaida: de la 14.30 (Căminul Cultural)

3 noiembrie

Luna: 9.30 – 14.00 (primărie)

Luncani: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Săndulești: 9.30 – 14.00 (școală)

Copaceni: de la 14.30 (primărie)

Tritenii de jos: 9.30 – 14.00 (primărie)

Pădureni: de la 14.30 (Căminul Cultural)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *